14.06.2022

Müftü Çınar İlçe Müftüleri İle Vedalaştı

07.06.2022 tarihinde Ankara il Müftüsü olarak atanan Adana İl Müftüsü Dr. Hasan ÇINAR, İmamoğlu İlçesinde gerçekleştirilen ilçe müftüleri toplantısına son kez katıldı. Gündemdeki konular değerlendirildikten sonra, İl Müftüsü ÇINAR ve 2022 tayin takviminde Adana'dan ayrılacak olan İmamoğlu ve Yüreğir müftüleri de Adana'ya veda etti.

İl Müftüsü ÇINAR'ın yaklaşık 5,5 yıldır görev yaptığı Adana'da ilçe müftüleri ile vedalaşırken duygulu anlar yaşandı. Veda programında yaptığı konuşmada İl Müftüsü ÇINAR, şu ifadelere yer verdi:
"Değerli mesai arkadaşlarım, birlikte çalıştığımız süre zarfında Adana genelinde yaptığımız hayırlı işlerde verdiğiniz destek bizi ziyadesiyle memnun etti. Artık Ankara'da da bir kardeşinizin olduğunu unutmayın. Sizlerin destekleriyle Adana'da güzel ve hayırlı işler yaptık. Şimdi bayrak değişim zamanıdır. Şerefle taşıdığım bu kutsal nöbeti yeni gelecek müftümüzle daha iyi yerlere taşıyacağınıza olan inancım tamdır. Biz seferdeyiz Zafer Allah'a aittir." Varsa hakkı herkese helal ettiğini beyan eden ÇINAR ilçe müftülerinden de helallik istedi.